Новости 21 октября 2016

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Єланецькій райдержадміністрації

20 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна провела засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в ході якого було розглянуто ряд питань про стан виконання вимог розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року №190/2001-рп «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах»  в літній період відпочинку населення на водних об’єктах та завдання на зимовий період 2016-2017 років, про стан готовності місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області до дій в складний погодній умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, про розгортання та порядок роботи пунктів обігріву під час ускладнення погодних умов, попередження загибелі людей і зниження кількості пожеж в житловому секторі.  

По першому питанню т.в.о. завідувач сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області В.Волинець  довів до відома присутніх інформацію, що в літній період 2016 року на території Єланецького району зареєстровано загибель 1 особи на воді в с.Возсіятське. З метою запобігання нещасних випадків на водних об’єктах в Єланецькому районі  в зимовий період рекомендовано орендарям водних об’єктів забезпечити заходи безпеки на водних об’єктах та обладнати сезонні рятувальні пости (пости спостереження) в місцях любительського і спортивного рибальства у зимовий період, їх комплектацією відповідно до вимог Правил.

По другому питанню проінформовано, що станом на 20 жовтня 2016 року проведено перевірки 3-х служб цивільного захисту. Доручено керівникам служб цивільного захисту району привести у готовність підпорядковані сили та засоби для ліквідації можливих наслідків негоди.

Також з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей у зимовий період 2016-2017 років, надання допомоги населенню на території району створено 22 стаціонарних пунктів обігріву, які розташовані в медичнимх закладах району, а саме: Єланецька центральна районна лікарня, амбулаторії, ФАПи.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top