Новости

Відбулися спортивні заходи до Дня фізичної культури і спорту

1.4K

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.

З нагоди цього свята 09 вересня на стадіоні 40 років Перемоги відбулося спортивне свято «Спорт – запорука здорової нації», присвячене Дню фізичної культури і спорту, в якому взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів району.

В рамках проведення спортивного свята відбувся І (районний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Змагання проходили

з таких видів спорту: стрільби з пневматичної гвинтівки у мішень з положення лежачі на животі, підтягування на перекладині, метання на дальність навчальної гранати Ф-1, біг на 100 і 1000 м.

За результатами змагань І місце посіла команда Куйбишевської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІ місце – Возсіятська ЗОШ І – ІІІ ступенів, ІІІ місце – Єланецька гуманітарна гімназія. Переможці змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Також цього дня в загальноосвітніх навчальних закладах району відбулося ряд спортивних заходів: футбольні матчі, спортивні ігри, легкоатлетичні забіги, тематичні лінійки «Спорт для всіх — єднає Україну!».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости