Горячее 15 декабря 2020

У Єланецьку ЦРЛ закупили ноутбуки, комп’ютери, ліжка [ФОТО]

Єланецька центральна лікарня за рахунок субвенції та коштів районного бюджету закупила ліжка, медичне обладнання та техніку. Про це написала у «Фейсбуці» голова РДА Наталія Гайчева.

Вона зазначила, що цьогоріч на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територіальних громад Миколаївської області в Єланецький район було розподілено субвенцію на загальну суму 200 000 грн. Станом на 10 грудня використали 190 181 грн.

«Для Єланецької лікарні придбано 10 ліжок (6 дорослих, 4 дитячих) на загальну суму 95 000 грн. Для Возсіятської амбулаторії придбано фетальний доплер, пульсоксиметри, рецеркулятори бактерецидні, спалювач голок, апарат для гальванізації, смужки діагностичні, опромінювачі бактерецидні, апарат «Корона», тест-смужки, скарифікатори, інгалятор «Біомед», тонометр механічний, апарат «МАГ», аналізатор сечі, камери для зберігання стерильних виробів, апарат лікувальний імпульсним магнітним полем на загальну суму 95 181 грн», — йдеться в повідомленні.

В коментарях жителі здивувалися такій високій вартості ліжок. За словами Гайчевої, було проведено тендер, згідно з яким вартість функціонального дитячого ліжка із матрацом до 5 років (ЛФД-5) становить 7 250 грн. А ліжка медичного функціонального двосекційного (ЛМФ-2) в комплекті із матрацом, поручнями, гусаком, штативом, підставкою під судно 11 000,00 грн. Доставка входить до цієї суми.

Крім того, Гайчева написала, що за вимогою Нацслужби здоров’я України щодо оплати наданих послуг на «вторинці» обов’язковою вимогою є комп’ютеризація медзакладів. Кожен лікар, кожна медсестра повинні вправно володіти комп’ютером та знати, як ввести потрібні дані. Тому Єланецька ЦРД закупила 3 ноутбуки та 2 комп’ютери.

«На придбання вищезазначеної техніки використано 60 000,00 грн., які були виділені із районного бюджету. Осучаснення і збільшення кількості комп’ютерної техніки надасть змогу налагодити систему електронного медичного документообігу», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top