Горячее 02 декабря 2020

Стало відомо, кого обрали заступниками селищного голови Єланця та хто очолив депутатські комісії

27 листопада відбулася перша сесія 8 скликання Єланецької селищної ради. Інформацію, яким було засідання, опублікували на сайті лише ввечері 1 грудня. 

На порядку денному, як повідомляється, було 14 питань, зокрема: визнання повноважень новообраних депутатів та селищного голови, затвердження заступників, секретаря ради, секретаря виконкому, утворення виконавчого комітету, затвердження постійних комісій селищної ради, створення фінансового відділу Єланецької селищної ради та затвердження положення про нього.

Так, шляхом таємного та відкритого голосування було обрано новий керівний склад апарату селищної ради: секретаря  селищної ради, трьох заступників селищного  голови та керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету. Секретарем Єланецької селищної ради стала Дереглазова Анастасія; першим заступником селищного голови – Селютін Олександр; заступниками селищного голови з питань діяльності виконкому — Тетяна Бурлака  та Людмила Клобукова. Керуючою справами виконавчого комітету Єланецької селищної ради – Наталя Хібеба.

Також затвердили Положення про постійні комісії Єланецької селищної ради та обрали їхніх голів: комісію з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій очолила Гавенко Тетяна; комісію з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою Моргун Валерій; комісію з питань соціального захисту, культури, освіти, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності Козуб Катерина; комісію з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, житлово-комунального господарства, приватизації,  власності та майна комунальної власності Богданцев Василь.

Також ухвалили рішення про створення фінансового відділу Єланецької селищної ради та затвердили  Положення про фінансовий відділ.

1 Комментарий

  1. Моисей

    13.12.2020 at 16:55

    Последний гвоздь в труну заколочен,еланец-покойся с миром!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top