Горячее 02 ноября 2020

Стало відомо, кого обрали до Єланецької селищної ради

Стало відомо, хто пройшов до Єланецької селищної ради. Зокрема, це декілька чинних сільських голів району та депутатів райради. Інформацію «Єланецьким новинам» підтвердили в Єланецькому селищному тервиборчкомі. 

Також опубліковано постанову №65 від 30 жовтня 2020 року Єланецької селищної територіальної виборчої комісії.

Нагадаємо, що багато сільських голів та депутатів району балотувалился від «Слуги народу».

В територіальних виборчих округах перемогу здобули:

  1. Олена Посашкова (округ 1) — заступник голови Калинівської сільради, «Наш край» (партія, від якої обрано).
  2. Анатолій Бондарчук (округ 2) — директор ТОВ СГ виробниче підприємство «Агро-Флагман», «Наш край».
  3. Валентин Саркісян (округ 2) — керуючий відделенням ТОВ СГ виробниче підприємство «Єланецьке», «Наш край».
  4. Наталія Кружкова (округ 1) — директор Єланецького професійного аграрного ліцею, Аграрна партія України.
  5. Віталій Росохатий (округ 2) — директор СТОВ «Агро-Темп», Аграрна партія України.
  6. Руслан Гошталюк (округ 3) — одноосібник — Аграрна партія України.
  7. Тетяна Демченко (округ 1) — пенсіонерка, депутатка Миколаївської облради, ОПЗЖ.
  8. Катерина Козуб (округ 2) — директор Куйбишевської ЗОШ, ОПЗЖ.
  9. Любов Семенчова (округ 3) — заступник директора ПСП «Агрофірма «Аванагрд», ОПЗЖ.
  10. Ігор Гавенко (округ 1) — голова ФГ «Гавенко І.В.», «Слуга народу».
  11. Тетяна Гавенко (округ 1) — голова Великосербулівської сільради, «Слуга народу».
  12. Анатолій Селіщев (округ 3) — голова ФГ «Селіщев А.М.», «Слуга народу».
  13. Тетяна Кирильчук (округ 3) — голова Водяно-Лоринської сільради, «Слуга народу».

Крім того, за списками пройшли:

  1. Людмила Присяжнюк — голова районної організації «Нашого краю», пенсіонерка, «Наш край».
  2. Валерій Моргун — директор ПСГ підприємство «Славутич», «Наш край».
  3. Анастасія Дереглазова — директор КП «Інклюзивно-ресурсний центр», «Наш край».
  4. Станіслав Тотоонов — директор ТОВ «Новий сад», Аграрна партія України.
  5. Ігор Моторний — директор Єланецької ЦРЛ, Аграрна партія України.
  6. Віктор Снісарченко — вчитель Куйбишевської ЗОШ, ОПЗЖ.
  7. Віталій Панич — головний спеціаліст служби у справах дітей Єланецької РДА, ОПЗЖ.
  8. Юрій Латій — головний редактор «Єланецького вісника», ОПЗЖ.
  9. Тетяна Лептуга — голова Нововасилівської сільради, «Слуга народу».
  10. Олексій Шапошник — директор «Єланецьводопостач», «Слуга народу».
  11. Василь Настенко — безробітний, «Слуга народу.»
  12. Василь Богданцев — голова Єланецької райради, партія «Перемога Пальчевського».
  13. Сергій Чернік — головний спеціаліст Єланецького районного військомату, «Перемога Пальчевського».

Отже, у «Нашого краю» 6 мандатів, в Аграрної партії — 5, ОПЗЖ — 6, «Слуги народу» — 7, «Перемоги Пальчевського» — 2.

Нагадаємо, вибори селищного голови знов виграла Любов Баденко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top