Горячее 16 октября 2020

Голова Єланецької РДА заявила, що єланчан возитимуть до лікаря у Вознесенськ за рахунок місцевого бюджету

У Єланецькій РДА заявили, що вирішують проблему з транспортом, щоб підвезти людей до лікувальних закладів. За словами голови РДА Наталії Гайчевої, з 19 жовтня жителів доставлятимуть до Вознесенська за рахунок місцевого бюджету. Про це вона написала у «Фейсбуці».

Нагадаємо, що журналісти 1+1 показали ситуацію у Єланецькій ЦРБ, де захворіли майже всі лікарі. Жителі вимушені шукати лікування в інтернеті, адже не всі мають змогу дістатися до інших населенних пунктів сусідніх районів.

За словами голови Гайчевої, її коментар у ЗМІ тривав лише 13 секунд і не зовсім відповідає дійсності, адже негативні сюжети додають рейтингу.

Вона стверджує, що жителів району госпіталізують до Вознесенської багатопрофільної лікарні та Новобузької ЦРЛ бригадами «швидкої» або за направленням лікаря до вказаних медичних закладів.

«Також, враховуючи неможливість прийому пацієнтів та надання їм консультації сімейними лікарями, укладено домовленість із КП «КНП Вознесенським міським центром первинної медико-санітарної допомоги» щодо прийняття тимчасово за сумісництвом згідно з наказом до штату КНП «Єланецький центр первинної медико-санітарної допомоги» двох сімейних лікарів, які приймають хворих безпосередньо у Вознесенському центрі у кабінетах 12 та 18. Чому не в Єланці? Тому що у Вознесенську є можливість подальшого кваліфікованого медичного діагностичного обстеження, чого не забезпечать на даний момент єланецькі медзаклади», — йдеться в повідомленні голови РДА.

За її словами, у приймальному покої Єлаенцької ЦРЛ цілодобово приймають громадян, які при необхідності направляються на консультацію або подальше лікування у медичні заклади у м. Вознесенськ та м. Новий Буг.

«На даний момент у лікарнях вказаних міст вже перебуває значна кількість жителів району. При наявності показань до госпіталізації випадків відмови у прийнятті до закладів на лікування зі сторони лікарень не було. Аналогічно і в Вознесенському міському ЦПМСД не зафіксовано відмов у обстеженні хворих», — заявила голова РДА.

Проте вона не заперечує, що є проблема з транспортом для жителів. За словами Гайчевої, з 19 жовтня жителі району, які не мають змоги самостійно дістатися до м. Вознесенськ, будуть доставлятися автомобільним транспортом за рахунок місцевого бюджету.

«Проте дійсно у деяких жителів району існує проблема із транспортом, але вона зараз вирішується. Навіть виділення транспорту та ПММ повинне бути законодавчо обґрунтованим і в цьому не потрібно вбачати начебто небажання районної влади підтримувати жителів. Я не хочу і не буду порушувати закон, адже, в першу чергу, ви ж і будете запитувати, яким чином були використані районні кошти. На сьогодні така можливість вже винайдена», — зазначила голова РДА.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top