Горячее 01 октября 2020

У Єланецькій РДА визнали, що у медзакладах району склалася критична ситуація через коронавірус

На Єланеччині склалася критична ситуація через коронавірус серед медичних працівників Єланецької ЦРЛ та райцентру первинної медико-санітарної допомоги. Через це у жителів виникло багато запитань, до кого звертатися по допомогу. Як працюють медзаклади зараз, написала у «Фейсбуці» голова РДА Наталія Гайчева.

За її словами до терапевтичного відділення Єланецької ЦРЛ госпіталізовано 11 жителів з позагоспітальною вірусною пневмонією; 29 перебуває на амбулаторному лікуванні з ГРВІ середнього та важкого ступеню.

Нагадаємо, що з 26 вересня на Єланеччині зафіксували 6 нових випадків коронавірусу. Зокрема 30 вересня — чотири. Отже станом на 1 жовтня всього в районі зафіксовано 15 випадків: 6 осіб перебуває на лікуванні, 2 особи померли, інші вилікувалися.

Як написала голова РДА по 16 медичним працівникам чекають результати тестів на коронавірус.

«На сьогодні у КНП «Єланецька центральна районна лікарня» та КНП «Єланецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» склалася критична ситуація по захворюванню медичних працівників на гостру респіраторну вірусну хворобу…. 28.09.2020 року проведено тестування хворих медичних працівників на COVID-19, позитивні на COVID-19 – 3 працівника. 30 веренся протестовано 16 працівників, по яким очікуємо на результати тестування», — зазначила Гайчева.

Отже медзаклади району не працюють зараз в звичному режимі. Тому жителям радять звертатися до медзакладів інших районів.

«Ситуація, що склалася, не дозволяє закладам працювати та надавати медичну допомогу у повному обсязі. Для зупинки епідеміологічного ланцюга на сьогодні КНП «Єланецький РЦ ПМСД» проводить прийом хворих лише в кабінеті інфекційних захворювань. Лікарі-педіатри — хворі, тому дитяче відділення не працює. Прохання до громадян звертатися до медичних закладів сусідніх районів», — написала Гайчева.

Вона додала, що терапевтичне відділення переведено виключно на роботу у закритому режимі — режимі ізолятора для надання допомоги при ГРВІ пацієнтам у важкому стані та стані середньої важкості з урахуванням віку та супутньої патології.

«Хірургічне і травматологічне відділення працюють в штатному режимі, але надають лише невідкладну допомогу. Перед тим, як відвідати поліклінічне відділення та центральну районну лікарню варто зв’язатися із сімейним лікарем по телефону або звернутися до реєстратури в робочий час за телефоном 9-15-84. У неробочий час і вихідні дні телефонуйте за номером 103», — зазначила голова РДА.

Між тим, у коментарях під її дописом у соцмережах жителі скаржилися, що в реєстратурі не відповідають, як і не всі сімейні лікарі.

«В регістратуру дозвонитися неможливо взагалі, а іншим районам ми не треба», — написала Ольга.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top