Горячее 30 июля 2020

Єланчани, в яких підтвердили COVID-19, були в Закарпатті

Двоє перших єланчан, які захворіли на коронавірус, були в Західній Україні на святкуванні. Інформацію підтвердила «Єланецьким новинам» заступниця голови Єланецької РДА Людмила Орел-Соколова.

Нагадаємо, що 29 липня у Єланецькому районі підтвердили два перших випадки коронавірусу. 

Як уточнили, жінці, яка захворіла, 69 років, а не 67. Її сину  — 44 роки.

Мати по приїзді на Миколаївщину вже мала ознаки захворювання, але займалася спочатку самолікуванням. Першим, 26 липня, звернувся до лікарів її син. В нього також були ознаки коронавірусу. Наступного дня вже звернулася до лікарні його мати. В обох була пневмонія. А ПЛР-тести підтвердили COVID-19.

Бригада «швидкої» доставила їх до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб. Вони перебували у стані середньої важкості.

Коло контактних встановлюється. Вчора взяли ПЛР-тести вже у восьмох жителів. Проте, як зазначила заступниця голови РДА, коло контактних осіб збільшується: коли жителі дізнаються, хто захворів, самі звертаються до сімейних лікарів. Їх відправляють на самоізоляцію. У разі, якщо людина працює, їх надають лікарняний.

Також перевірятимуть і лікарів, оскільки вони контактували з хворими. Зазначимо, що відповідно до наказу МОЗ, лікарі періодично проходять обов’язкові ІФА-тести. Але тепер контактних перевірять в першу чергу.

Оновлено. Станом на сьогодні в районі зроблено 201 ІФА-тест та 34 ПЛР.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top