Новости 29 июля 2020

На Єланеччині коронавірусом захворіли чоловік та жінка

Станом на 10:00 29 липня 2020 року в Миколаївській області COVID-19 не виявлено лише у Новобузькому районі. У Єланецькому районі захворіли чоловік та жінка. Про це пише «Суспільне. Миколаїв».

За інформацією речниці Миколаївського обласного штабу з протидії коронавірусу Валерії Котовської, цієї доби коронавірус підтвердився у м. Миколаєві – шестеро людей, у Врадіївському районі – три людини, у Южноукраїнську – одна людина, у Вознесенському районі – одна людина і вперше за епідемію в Єланецькому районі – дві людини. Загалом за добу захворіло 14 людей.

На Єланеччині захворіли чоловік та жінка.

«У місті Миколаєві захворіли чоловіки 44-х, 74-х, 27-ми років та жінки 27-ми, 31-го та 35-ти років. Усі хворі з міста Миколаєва лікуються амбулаторно, тобто вдома. У місті Южноукраїнську захворів чоловік 46-ти років, перебуває на лікуванні амбулаторно. В Єланецькому районі захворіли двоє людей: чоловік та жінка, 44-х та 69-ми років – перебувають у лікарні. У Врадіївці захворіли жінки 40-та, 61-го та 54-х років, лікуються амбулаторно. У місті Вознесенську захворіла жінка 30-ти років, яка перебуває на лікуванні в закладі охорони здоров’я. І ще один чоловік 56-ти років з Новоодеського району, село Новопетрівка, перебуває на лікуванні амбулаторно», – розповіла Валерія Котовська.

За інформацією «Єланецьких новин», двоє пацієнтів на Єланеччині, які захворіли, — це мати і син. Наразі встановлюють їхніх контактних осіб.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top