Новости 28 июля 2020

На Єланеччині боржник аліментів має відпрацювати 120 годин на суспільних роботах

На Єланеччині чоловік заборгував більше 30 тис. грн аліментів, які має сплатити на утримання доньки. Суд присудив йому 120 годин суспільно корисних робіт. Про це йдеться в постанові Єланецького райсуду.

В провадженні Єланецького районного суду була справа про адміністративне правопорушення щодо притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 183-1 КУпАП. Він не сплачував аліменти на утримання неповнолітньої доньки. Заборгував за шість місяців, станом на 1 червня, 33 069 грн. В судове засідання не з’явився, хоч належним чином був повідомлений про слухання справи, причину неявки суду не повідомив.

Частиною 1 статті 183-1 КУпАП, передбачена відповідальність за несплату аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім`ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Вину чоловіка довели, пом’якшуючих та обтяжуючих обставин не встановили.

Суд постановив визнати його винним та наклав адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на строк 120 годин. Крім того, чоловік має оплатити судовий збір у розмірі 420 грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top