Горячее 05 июня 2020

Поліція знайшла дівчину, яка втекла з дому після сварки з хлопцем на Єланеччині

22 травня до Єланецького відділення поліції звернулась мешканка району з повідомленням про зникнення її доньки. Жінка розповіла, що не знає, де може перебувати її неповнолітня дочка, яка втекла з дому після сварки через хлопця. З ним вона тривалий час мала романтичні стосунки. Про це повідомляє прес-служба поліції.

На розшук безвісти зниклої були задіяні майже два десятки поліцейських: місцеві оперативники, ювенальні поліцейські та співробітники управління карного розшуку області. Два тижні дівчина зі своїм хлопцем переховувались у різних районах Миколаївської області та м. Одеса. Увесь цей час правоохоронці перевіряли можливі місця перебування втікачки у декількох регіонах України та коло її друзів.

Внаслідок вжитих оперативно-розшукових дій сьогодні, 5 червня, поліцейські розшукали дівчину та її хлопця, коли ті пішки йшли вздовж автошляху у напрямку Вознесенська. Молоді люди знали, що їх розшукують, саме тому, ховались у лісосмузі від транспортних засобів, і лише згодом відновлювали рух.

Співробітники поліції відвезли втікачку до відділку та сповістили про її знайдення рідних. Після профілактичної бесіди передали дівчину батькам. Відносно неї жодних протиправних дій скоєно не було.

Батьки неповнолітньої нестимуть адміністративну відповідальність за неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей (ч. 1 ст. 184 КУпАП), що тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Правоохоронці попереджають: неналежне виконання батьківських обов’язків тягне за собою не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність! Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед у ваших руках. Через байдуже ставлення, вони можуть опинитись у небезпеці», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top