Горячее 20 мая 2020

Єланецька РДА майже за 54 тис. грн замовила встановлення системи автоматизованого сповіщення

Відділ ЖКГ, захисту довкілля та цивільного захисту Єланецької райдержадміністрації провів торги щодо послуги з впровадження місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення зі встановленням автоматизованого комплексу оповіщення телефонними лініям «Ольхон». Очікувана вартість становила 59 677,69 грн. Про це повідомлється в системі «Прозорро».

Закупівлю провели за спрощеною процедурою. Заявки подали дві компанії: ФОП «Кочетов Юрій Іванович» знизив заявку з 59 677 грн до 54 200 грн, ТОВ «М-Телеком» — з 57 840 грн до 56 800 грн.

Згідно з протоколом розкриття, на перемогу протендує підприємець Юрій Кочетов.

Зазначимо, що на комісії РДА з питань ТЕБ та НС 31 березня також говорили про систему оповіщення населення району та проблему з фінансуванням.

«По даному питанню доповідач зазначив обмеженість діючої системи оповіщення при доведенні сигналів та інформації цивільного захисту до керівного складу місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування. На даний час розглядається можливість створення місцевої системи оповіщення керівного складу «ОЛЬХОН», яка випробувана та ефективно працює в управлінні з питань цивільного захисту населення Миколаївської облдержадміністрації. Проте при вирішені даного питання виникли проблеми оплати за встановлення даної системи оповіщення, так як кошти на обслуговування діючої системи оповіщення, які виділені селищною і сільськими радами, заплановані на січень-грудень 2020 року, а за встановлення системи оповіщення керівного складу «ОЛЬХОН» потрібно здіснити оплату одноразово в повному обсязі у квітні 2020 року», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top