Новости 19 мая 2020

На Єланеччині суд оштрафував на 850 грн жінку, яка не забезпечила нормальні умови проживання дітям

Єланецький райсуд визнав жительку винною в ухиленні від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей. Належних умов проживання не було забезпечено. За це на неї наклали штраф 850 грн. Про це йдеться у постанові райсуду.

Єланецьке відділення поліції надало до суду матеріали щодо адмінправопорушення за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (відповідальність за ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей).

Як встановили, 2 квітня жителька ухилялася від виконання обов’язків щодо виховання своїх неповнолітніх дітей: не забезпечила належних умов проживання, в будинку було брудно, на столі розкидана земля із вазонів, брудна білизна та розкидані речі. За все це передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 184 КУпАП.

В судове засідання жінка не з’явилася, але до суду надала заяву про слухання справи за її відсутності. Винною себе визнала.

Cуд визнав жінку винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 184 КУпАП та вирішив накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн та стягнути з неї на користь держави судовий збір в розмірі 420 грн 40 коп.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top