Горячее 18 мая 2020

Депутати зібралися говорити з керівництвом «Укравтодору» щодо об’єднання філій райавтодору — Єланецької в тому числі

Сьогодні, 18 травня, члени постійної комісії з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури повернулися до розгляду профільних питань, зокрема щодо перетворення ДП «Миколаївський облавтодор» та його філій на комунальне підприємство. Мова йде й про єланецьку філію. Про це повідомляється на сторінці облради у «Фейсбуці».

Нагадаємо, під час попереднього засідання члени постійної комісії дійшли висновку відносно необхідності реформування Миколаївського облавтодору шляхом його приєднання та шести райавтодорів до комунального підприємства, над створенням якого працює Миколаївська обласна рада.

За основу виконуючий обов’язки керівника підприємства Олександр Колосовський пропонує взяти філії Доманівського, Єланецького, Кривоозерського, Первомайського та Врадіївського районів. Під час засідання 14 травня було досягнуто домовленість про підготовку декількох варіантів завершення процесу.

Повернулися депутати Миколаївської обласної ради до цього питання і сьогодні. Колосовському рекомендовано підготувати проект економічного обгрунтування завершення процесу.

«В подальшому тема реформування ДП «Миколаївський облавтодор» стане предметом діалогу депутатів Миколаївської обласної ради з керівництвом «Укравтодору». Про гостру необхідність поїздки до Києва говорили сьогодні всі учасники зустрічі», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top