Горячее 15 мая 2020

Жителя Єланця за розбійний напад на 83-річну сусідку засудили до 8 років тюрми

Прокурори Єланецького відділу прокуратури довели вину 33-річного жителя смт Єланець, який в січні 2018 року вчинив розбійний напад на літню сусідку. Чоловіка засудили до 8 років в’язниці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

В ніч на 11 січня 2018 року зловмисник проник до будинку своєї 83-річної сусідки, де з погрозою застосування фізичного насильства та використанням холодної зброї — бити, — намагався заволодіти грошовими коштами, але не знайшовши їх, заволодів особистим майном потерпілої.

Вироком суду від 5 грудня 2018 року розбійника визнали винним та засудили до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак за апеляцією останнього вказаний вирок скасовано та кримінальне провадження направлено на новий судовий розгляд.

Під час нового судового розгляду в суді першої інстанції нападник, до речі раніше вже судимий за розбій, свою вину не визнав та намагався уникнути кримінальної відповідальності за вчинення особливо тяжкого злочину шляхом орієнтування суду на визнання недопустимими доказів наданих прокурором. Однак всі доводи сторони захисту щодо їх недопустимості стороною обвинувачення спростовано.

Суд погодився з позицією прокурора та ухвалив обвинувальний вирок, яким зловмисника визнав винним за ч. 3 ст. 187 та ч. 2 ст. 263 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу – розбій, вчинений особою, яка раніше вчинила розбій, поєднаний з проникненням у житло, носіння холодної зброї) та призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також стягнув з нападника на користь потерпілої моральну та матеріальну шкоду на загальну суму 55 тис.грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top