Горячее 12 мая 2020

На Н-14 на Миколаївщині мають встановити автоматичний комплекс габаритного-вагового контролю

Реконструкція автошляху Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв» буде завершена до кінця цього року. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій 8 травня у ході робочого візиту в Миколаївську область, йдеться на сайті міністерства.

«Дорога Н-14 — чи не найгірша дорога в Україні, відновити яку обіцяли до нас вже 5 років так точно. Роботи на автошляху, яких не було десятки років, зараз тривають на 6 ділянках. Плануємо завершити реконструкцію та ввести об’єкт в експлуатацію вже цієї осені. Дорога роками забирала життя людей, адже довгий час знаходилась в аварійному стані. Ми це виправимо. І побудуємо цьогоріч у регіоні в 6 раз більше доріг, ніж було у 2019-му», — наголосив очільник міністерства.

Відтак, за підсумками минулого року в Миколаївській області було відремонтовано всього 30 км доріг державного значення. У рамках програми Президента «Велике будівництво» у 2020 році в регіоні заплановано відновлення близько 200 км доріг. На це області виділено рекордне фінансування із бюджету – 4,2 млрд грн. З них, 1,8 млрд грн передбачено на реконструкцію дороги Н-14. Оновлений автошлях буде оснащений сучасними комплексами автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі»).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top