Новости 07 мая 2020

На частині траси Н-14 на Миколаївщині ввели обмеження руху вантажівок

Водіїв попередили про обмеження руху для вантажних транспортних засобів понад 10т на ділянці автомобільної дороги Н-14 «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв». Там триває капітальний ремонт дороги з влаштуванням цементобетонного покриття та закінчуються підготовчі роботи для влаштування верхнього шару. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.

Обмеження для вантажівок вводять на ділянці км162+338– км 235+614. Там встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Організація об’їзду на час проведення капітального ремонту автомобільної дороги здійснюватиметься відповідно до схеми організації дорожнього руху, погодженої управлінням патрульної поліції у Миколаївській області. Схему об’їзду показано на карті.

«Шановні водії, завчасно плануйте свої маршрути поїздок! Будьте уважними та обережними, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, не перевищуйте дозволений швидкісний режим, звертайте увагу на попереджувальні знаки. Про відновлення руху автотранспорту буде повідомлено додатково», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top