Новости 27 апреля 2020

На трасі «Нова Одеса — Єланець» поновили ремонтні роботи [ФОТО]

На трасі державного значення Т-15-10/Р-06/Арбузинка-Єланець-Нова Одеса від повороту на с. Підлісне до повороту на с.Дільниче у Новоодеському районі поновлено роботи з ліквідації ямковості. Залучили ДП «Херсонський облавтодор». Про це повідомляє Служба автодоріг Миколаївщині у «Фейсбук».

Нагадаємо, що на трасі працював «Миколаївоблавтодор», але підрядника вигнали через неякісний ремонт.

У Службі автодоріг повідомили, що у вихідні дні на автошляху Т-15-10 працювало до 40 працівників, що значно пришвидшило темпи та якість виконання ремонтних робіт. В рамках експлуатаційного утримання дорожники виконували роботи із застосуванням гарячої асфальтобетонної суміші та за допомогою спецтехніки, із дотриманням технології та під постійним контролем керівництва служби.

Ліквідацію аварійної ямковості виконують на найбільш проблемних аварійно-небезпечних ділянках автодороги державного значення. Тільки за один день ліквідовано майже 500 кв м ямковості, як повідомили в САД.

«Більшість доріг державного значення на території області терміново потребують невідкладного ремонту різного рівня складності, тому що не витримують навантажень від сучасних транспортних засобів та великої інтенсивності руху. Але дороги мають забезпечувати безпечне транспортне сполучення безперервно. Тому аварійний ремонт – це вимушений тимчасовий захід. Відповідно до політики Укравтодору та Уряду України поступово ми будемо відходити від дрібних ремонтів, автошляхи державного значення будемо ремонтувати поточними середніми та капітальними ремонтами», — зауважив керівник Служби автодоріг у Миколаївській області Владислав Невеселий.

Судячи з фото, карантинних вимог щодо додержання дистанції працівники не дотримуються.

комментируемое

To Top