Горячее 15 апреля 2020

На Миколаївщині захворіли коронавірусом вже 22 людини

Станом на 9.00 15 квітня в Миколаївській області зареєстровано 22 підтверджених випадків COVID-19. Зареєстровано групове захворювання у Вознесенському районі. Про це повідомляє оперативний штаб при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області.

Першими захворіли 2 жінки пенсійного віку, мешканки с.Воронівка Вознесенського району. За фактом виявлення цих випадків проведено епідеміологічне розслідування із застосуванням лабораторних методів досліджень, виявлено 16 позитивних результатів серед контактних. Протиепідемічні заходи у вогнищі продовжуються.

Також виявлено 4 позитивних результати від хворих з діагнозами «пневмонія» (2 – у м.Вознесенську, по 1 випадку – в м.Южноукраїнську та м.Миколаєві). На даний час проводиться епідеміологічне розслідування та визначення контактних.

«З 20.00 14 квітня до 8.00 15 квітня за медичною допомогою звернулися 5 пацієнтів з підозрою на COVID-19, з них 4 особи госпіталізовано до КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб», одному призначене амбулаторне лікування», — повідомили у штабі.

Щодо першого випадку у Миколаєві мер Олександр Сєнкевич повідомив, що це — 6-річна дитина з пневмонією.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top