Новости

До Міжнародного дня захисту дітей відбулося районне дитяче свято

1.6K

1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Традиційно цього дня на центральній площі селища Єланець відбулося районне дитяче свято «Україно! Я твоя дитина, крапелька великого Дніпра», на яке були запрошені діти із усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району.

Розпочалися заходи в парку Слави, із розважально-пізнавальної подорожі казковою країною, де кожна зупинка мала своє тематичне спрямування.

Також цього дня районна бібліотека для дітей розпочала благодійну акцію «Подаруй свято дітям зони АТО» по збору дитячого одягу, іграшок, книжок, канцтоварів для дітей, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції.

Веселого та святкового настрою додавали різноманітні атракціони. Діти залюбки стрибали на батутах , каталися на дитячих автомобілях, куштували солодку вату, рибалили у міні-басейні.На завершення свята усі маленькі учасники заходів отримали від районної влади безкоштовне морозиво та солодощі.

Крім того, голова Єланецької райради на сторінці в фейсбук зазначив, що діти це наше майбутнє, та подякував тим, хто допоміг організувати свято.

 — Спільно з небайдужими людьми організували свято до Дня захисту дітей. Веселі конкурси, атракціони, призи, святковий концерт і звичайно подарунки. Все це для нашого майбутнього — дітей. Дякую за підтримку депутату обласної ради Юрію Кормишкіну, селищному та сілським головам, районним товариствам інвалідів та Червоного хреста, відділу освіти, службі у справах дітей та всім хто долучився до сьогоднішніх заходів, — сказав Богданцев.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости