Новости 06 апреля 2020

На технічне обстеження школи у Ясногородці виділили 45 тис. грн

У будівлі Яснородської ЗОШ утворилися тріщини. Які потрібно провести будівельні роботи, визначатимуть на підставі технічного обстеження. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит.

У січні на сайті Єланецької РДА з’явилася інформація, що голова райдержадміністрації Наталія Гайчева із робочим візитом відвідала  Ясногородську сільську раду. Зокрема директор Ясногородської школи Кононенко  Л.В. ознайомила з умовами навчання та озвучила проблемне питання  щодо ремонту тріщини несучої стіни будівлі школи.

«Незважаючи на вжиті сільською радою заходи щодо укріплення фундаменту та облаштуванню обмостки будівлі, питання до кінця не вирішене та потребує співфінансування з районного бюджету», — повідомили в РДА.

У відповіді на інформаційний запит у Єланецькій РДА повідомили, що на сесії 14 лютого Єланецька райрада виділила 45 тис. грн для проведення технічного обстеження будівлі школи, щоб встановити причини утворення тріщин. На підставі висновку проводитимуть подальші розрахунки щодо фінансування будівельних робіт.

Наразі у системі «Прозорро» немає інформації, що проводився тендер щодо ремонтних робіт.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top