Горячее 03 апреля 2020

Єланецька райрада виділила ще 500 тис. на запобігання поширенню коронавірусу

Вчора, 2 квітня, відбулася почергова 36-та сесія Єланецької райради. Депутати внесли зміни до бюджету району на 2020 рік та додатково виділили гроші на боротьбу з поширенням коронавірусу. Про це повідомляється на сайті райради.

Зазначається, що депутати одноголосно ухвалили рішення за рахунок вільного залишку додатково виділити 500 тис. грн  для медичної галузі району на виконання заходів щодо недопущення занесення та поширення на території Єланецького району випадків захворювання на коронавірус.

«Всього з початку карантину на підтримку медичних закладів району з місцевих бюджетів вже виділено 820 тис.грн», — повідомили в райраді.

Крім того, депутати запропонували керівництву райдержадміністрації та центральної районної лікарні звернутися, в тому числі й через засоби масової інформації, до соціально відповідального бізнесу щодо надання меценатської допомоги закладам медицини району.

Також, в порядку денному сесії було розглянуто та підтримано питання про внесення змін до Регламенту роботи Єланецької райради відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-2019).

«Цими змінами передбачено, що в період карантину пленарні засідання районної ради, постійних депутатських комісій можуть проводитися в режимі відеоконференції або аудіоконференцій (дистанційне засідання), крім питань, що потребують таємного голосування», — зазначили в райраді.

1 Комментарий

  1. Лілія

    07.04.2020 at 23:03

    Гроші виділяють, але в лікарні навіть шпателів немає((( дуже сумно(( людина прийшла з температурою, а її відправляють в різні аптеки і кабінети, щоб та шукала де купити шпатель! А якщо в людини вірус і вона собі ходить і пчихає на інших людей! Невже це нормально??

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top