Новости 02 апреля 2020

Дві ОТГ на Єланеччині та 4 райони на Миколаївщині — Мінрегіон погодив пропозиції ОДА

Міністерство розвитку громад і територій України підтримало пропозиції Миколаївської ОДА щодо нового адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня. На Миколаївщині пропонується створити 4 райони, на Єланеччині — 2 ОТГ. Про це повідомляє прес-служба ОДА. 

27 березня ОДА була представлена ​​конфігурація нового адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Миколаївщини на онлайн-нараді з Міністерством розвитку громад і територій України. Передбачено створення чотирьох районів — Миколаївського, Вознесенського, Первомайського та Баштанського в складі нових громад, які передбачені в перспективному плані, який знаходиться на розгляді КМУ.

«Ця позиція була підтримана на нараді і збіглася з позицією більшості експертів», — йдеться в повідомленні.

В ОДА заявили, що основними критеріями, якими вони керувалася при визначенні адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального (районного) рівня (АТО) були: територія є компактною, географічно цілісної; чисельність її постійного населення становить, як правило, не менше 150 000.

«При визначенні центрів АТО перевага віддавалася в першу чергу містах обласного значення. Зона доступності визначалася по автомобільним дорогам з твердим покриттям на відстані, як правило, до 60 кілометрів від кордону адміністративного центру», — повідомили в ОДА.

На Єланеччині пропонується створення двох ОТГ — Єланецької та Возсіятської. Єланецький район планують приєднати до Вознесенського.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top