Горячее 02 апреля 2020

Карантин: на Єланеччині створили продовольчий фонд для допомоги малозахищеним жителям

Станом на 1 квітня в Єланецькому районі не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19. В pежимі сaмоізоляції пеpебувaють 15 осіб, які повеpнулися з-зa коpдону. Сеpед тaких осіб нapaзі не зaфіксовaно підозp нa коpонaвіpус. Вони пеpебувaють нa постійному медичному контpолі та контролі селищного, сільських голів спільно з місцевою поліцією. Про це повідомила «Єланецьким новинам» заступник голови РДА Людмила Орел-Соколова.

Щодо людей, які потребують допомоги, то на території Єланецького району проживає 207 одиноких та 799 одинокопроживаючих громадян. З них віком понад 80 років – 104 людини. З числа одиноких громадян має знижену групу рухомої активності 81 особа, серед одинокопроживаючих – 13 осіб, обслуговуються вдома – 12 осіб похилого віку та інвалідів.

«Отримують соціальні послуги у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Єланецького району 79 осіб. Отримують компенсацію відповідно до постанови КМУ від 29.04.04 №558 «Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» 2 особи», — повідомила заступник голови РДА.

Управління соцзахисту населення райдержадміністрації провело аналіз громадян, які потребують допомоги у забезпечені та доставці продуктів харчування та медикаментів до місця їхнього проживання. Створено продовольчий фонд на території селищної, сільських рад району. Станом на 31 березня надали допомогу 4 жителям, які її потребували.

На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Єланецькій РДА від 31 березня №3 було рекомендовано селищному, сільським головам забезпечити надання допомоги малозахищеним верствам населення, які проживають на території району. Доручено управлінню соцзахисту населення РДА надати селищному, сільським головам перелік щомісячного продуктового набору.

До щомісячного продуктового набору входять 2 кг борошна, 1 кг макаронних виробів, 1 кг пшеничної крупи, 1 кг ячмінної крупи, 1л олії, 1 кг перлової крупи (вівсяної), 1 кг гречаної крупи.

Продфонд Возсіятської сільради

Також запроваджена «гаряча лінія» наказом начальника управління соцзахисту населення від 24.03.2020 року №23 «Про створення «гарячої лінії» для інформування та надання допомоги малозахищенним верствам населення на час дії карантину», для надання допомоги малозахищеним верствам населення (одиноким особам та особам, які одиноко проживають, громадянам віком понад 80 років, громадянам похилого віку, громадянам похилого віку, які потребують допомоги) у забезпеченні та доставці продуктів харчування та медикаментів до місця їх проживання. Призначено відповідальних за роботу та графік функціонування «гарячої лінії».

Продфонд Ольгопільської сільради

Фахівцями із соціальної роботи, соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Єланецького району проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед малозахищених верств населення.

Графік функціонування «гарячої лінії» для інформування та надання допомоги малозахищеним верствам населення у забезпечені та доставці продуктів харчування та медикаментів до місця їх проживання на час дії карантину:

Дорожня карта щодо надання допомоги малозахищеним верствам населення

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top