Горячее 01 апреля 2020

У Єланці виставили на приватизацію за 130 тис. грн будівлю лабораторії

У Миколаївській області на відкриті торги виставляються два лоти нежитлових будівель та споруд. Один з об’єктів розташований у смт Єланець. Стартова ціна — більше 130 тис. грн. Про це повідомляє Фонд державного майна.

Онлайн-аукціон відбудеться 17 квітня.

Як зазначили у фонді, у Єланці в центральній частині смт на огородженій території продається нежитлова будівля контрольно-насіннєвої лабораторії з допоміжними будівлями. Під’їзд до об’єкту здійснюється вулицею Весняна з ґрунтовим покриттям. Будівля не експлуатується майже 10 років, технічний стан — незадовільний.

До складу об’єкта приватизації входять: контрольно-насіннєва лабораторія — окремо розташована одноповерхова будівля з обштукатуреними й пофарбованими фасадами та приміщеннями. Інженерне обладнання: газопостачання, централізоване опалення від власного газового котла, електропостачання. Загальна площа: 103,9 кв. м; гараж — окремо розташована одноповерхова будівля. Гаражний бокс має оглядову яму. Інженерне обладнання: електропостачання. Загальна площа 49,1 кв. м; вбиральня, споруди №№ 1, 3 і басейн.

Стартова ціна — 132 060 грн. Зазначається, що балансоутримувачем є ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top