Николаев 23 марта 2020

Від Миколаєва до Водяно-Лориного: у САД розповіли, де ремонтуватимуть трасу Н-14 цьогоріч

У Службі автодоріг Миколаївської області розповіли, як проходить ремонт на трасі Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв». Цього року планують відремонтувати ще 37 км.

Як повідомляється, підрядники продовжують і далі в повній мірі виконувати дорожньо-будівельні роботи з капремонту на окремих ділянках Н-14. У минулому році підрядники будували 7 км цієї траси в районі с. Возсіятське, с. Семенівка, с. Водяно-Лорине Єланецького району. У поточному році планується відремонтувати ще 37 км — від об’їзної дороги м Миколаєва в напрямку с. Водно-Лорине.

«Паралельно виконується кілька процесів: фрезерування і розбирання існуючого дорожнього одягу, стабілізація шарів дорожнього одягу з використанням вапна негашеного, пристрої дренирующего шару основи з відсіву, пристрій суміші укріпленої цементом марки М-60. Після завершення цих робіт відбудеться влаштування верхнього шару дорожнього одягу — важкого цементобетона товщиною 26 см «, — розповіли в САД.

Планується відремонтувати основний проїзд, з’їзди, узбіччя, тротуари, встановити дорожні знаки і нанести дорожню розмітку, влаштувати освітлення в населених пунктах. Водії просять бути уважними.

Нагадаємо, САД підписала договір на капремонт 37 км на 1 млрд 45 млн грн траси з «Ростдорстроем».

Дивіться сюжет про стан траси Н-14 після ремонту, а також інших доріг в Єланецькому та Новоодеському районах.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top