Горячее 19 марта 2020

Карантин на Єланеччині: в РДА розповіли подробиці

Вчора, 18 березня, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Єланецькій РДА було ухвалено рішення щодо посилення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавіруса на території Єланецького району на час карантину. Зокрема селищний ринок призупиняє роботу. А для лікарень планують відилити кошти для засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів. Про це повідомляється на сайті РДА.

Згідно з протоколом, вирішили:

  • Тимчасово призупинити роботу об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування до особливого розпорядження та скасування обмежувальних заходів: бібліотек та культурних і розважальних закладів; усіх магазинів, крім побутових, продуктових та аптек; фітнес-клубу, спортивних майданчиків та стадіонів; перукарень; кафе, барів, закладів громадського  харчування; інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).
  •  Заборонити оператором ринку харчових продуктів на період карантину здійснювати реалізацію нефасованих харчових продуктів.
  • Рекомендовано субʹєктам господарювання, які здійснюють господарську діяльність, взяти під особистий контроль і особисту відповідальність суворе дотримання санітарно-гігієнічних вимог та вимог щодо присутності не більше 10 осіб. У разі неможливості забезпечення виконання вимог призупинити діяльність.
  • Призупинити роботу комунального підприємства «Єланецький селищний центральний ринок», у тому числі і виїзну торгівлю.

Крім того, створено при райдержадміністрації робочу групу для контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, аналізу ситуації та надання пропозицій голові райдержадміністрації.

Керівники релігійних установ Єланецького району мають призупинити проведення масових служб для запобігання розповсюдженню COVID-19.

Керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території Єланецького району, селищний, сільські голови мають максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

  • Забезпечити постійний контроль за дотриманням суб’єктами постачання питної води нормативних актів щодо гарантії її якості, у тому числі за децентралізованими джерелами громадського користування;
  • Встановити контроль за своєчасною ліквідацією аварійних ситуацій з проведенням дезінфекції місць витоків каналізації.
  • Рекомендовано філії АТ «Миколаївобленерго» Єланецького району максимально обмежити відключення електропостачання на обʹєкті ЄСКП «Єланецьводопостач».
  • Рекомендовано Єланецькому відділенню поліції спільно з селищним, сільськими головами (за узгодженням) провести перевірку закриття об’єктів, визначених протоколом №2 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Єланецькій райдержадміністрації.

Підготовлено проєкт розпорядження про виділення коштів із резервного фонду районного бюджету в сумі 30 000 грн на придбання засобів індивідуального захисту та дезінфекції для КНП «Єланецька центральна районна лікарня».

Крім того, підготовлено клопотання райдержадміністрації про зменшення видатків, передбачених на створення матеріального резерву рішенням сесії районної ради 14 лютого 2020 року № 6 «Про внесення змін до районного бюджету Єланецького району на 2020 рік», в сумі 33 817 грн., перезподіливши їх на придбання засобів індивідуального захисту та дезінфекції для КНП «Єланецький районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

При необхідності для забезпечення повної потреби засобів індивідуального захисту, дезінфекції та відповідних лікарських засобів залучити вільний залишок районного бюджету.

Рекомендовано селищному, сільським головам (за узгодженням) залучити кошти резервного фонду та вільний залишок для запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top