Горячее 12 марта 2020

На Єланеччині оголосили карантин в навчальних закладах

В закладах освіти Єланеччини оголосили карантин. Крім того, місця у скупченнях людей, транпорті проводитимуть дезінфекцію. Про це повідомляється на сайті РДА.

Так, сьогодні, 12 березня, голова РДА Наталія Гайчева провела розширене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Єланецькій РДА, на якому розглянуто питання щодо запобігання виникненню та поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Що попередити розповсюдження нової коронавірусної інфекції на території Єланецького району, комісія ухвалила рішення щодо організації постійного моніторингу епідемічної ситуації, установлення трьохтижневого карантину в закладах освіти району, обмеження проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних та інших масових заходів, посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

«В усіх будівлях установ і організацій, місцях масового скупчення людей, транспортних засобах запроваджуватимуться дезінфекційні заходи», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top