Новости 10 марта 2020

«Хай ці квіти нагадують вам тільки про радісні моменти», – голова районної організації партії «Наш край» привітала жінок Єланця

Напередодні свята 8 Березня під час урочистостей представники районної організації партії «Наш край» привітали жінок зі святом і передали кожній присутній в залі подарунок від голови «Нашого краю» на Миколаївщині, депутата обласної ради Юрія Кормишкіна.

Покинувши всі справи, чарівні жінки Єланця в цей день поспішали в будинок культури на урочистості та святковий концерт. Нагода «вийти у світ» у районному центрі трапляється нечасто. А тим більше, у переддень найкращого свята, відчути себе особливою, отримавши задоволення від привітань, подарунків, концертних номерів. Зала, яка вміщає триста місць, була заповнена вщент.

Відкрили свято ліричною мініатюрою, в якій під звуки саксофона зі сцени звучали найпотаємніші мрії кожної жінки – бути коханою, потрібною, єдиною. В завершення мініатюри для вітального слова на сцену було запрошено депутата районної ради від «Нашого краю» Валентина Саркісяна. Його представили як найталановитішого чоловіка району.

«Жінок називають слабкою статтю, але ми, сильні чоловіки, слабкі перед вашою красою, ніжністю, турботою. Сьогодні я маю честь від себе особисто та очільника нашої партії в області Юрія Кормишкіна привітати вас з цим прекрасним святом, подякувати вам. Вклонитися жінці-матері, жінці-дружині, донці. У Юрія Анатолійовича особливе ставлення до Єланецького району. Він працював тут і знає, що всі наші жінки – сумлінні, відповідальні та працелюбні. Для кожної з вас він підготував подарунок», – привітав жінок Саркісян.

Кожна присутня в залі отримала в подарунок багаторічну квітку та вітальну листівку від Юрія Кормишкіна. До вітань приєдналась голова Єланецької районної організації партії «Наш край» Людмила Присяжнюк.

«Ми не дарма передали вам квіти, які завтра не зав’януть і не потраплять на смітник. Ви можете їх висадити вдома. І кожного разу, як вони розквітатимуть у ваших садибах, згадуйте про цей неймовірний день, про те, що ви неповторні і про нашу турботу про вас», — звернулась до присутніх Людмила Присяжнюк.

Урочистості завершились святковим концертом, який зарядив жінок позитивними враженнями на весь наступний рік.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top