Новости 06 марта 2020

Єланчанин, який покинув місце ДТП, поплатився штрафом

У Єланці оштрафували чоловіка, який скоїв ДТП та покинув місце автоаварії. Він врізався у огорожу. Про це йдеться у постановах Єланецького райсуду.

За інформацією суду, чоловік працює у Єланецькому міжрайонному УДПСС.

Згідно з постановою суду, 10 січня о 16:40 у Єланці на вул. Медовій чоловік керував автомобілем ВАЗ-2107 та став учасником ДТП. Але залишив місце автоаварії, за що передбачена адміністративна відповідальність за ст. 122-4 КУпАП. В судовому засіданні чоловік винним себе у вчиненні вищевказаного адміністративного правопорушення визнав повністю.

Суд визнав чоловіка винним та наклав штраф 255 грн та постановив стягнути судовий збір 420 грн 40 коп.

Також є друга постанова суду. В ній зазначається, що водій не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керування та наїхав на дерев’яну огорожу. Внаслідок ДТП транспортний засіб отримав механічні пошкодження з матеріальними збитками, чим порушив п.п. 2.3 б, 12.1 Правил дорожнього руху, за що передбачена адміністративна відповідальність за ст. 124 КУпАП.

В судовому засіданні чоловік винним себе у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, визнав повністю. Суд його визнав винним, на нього наклали штраф 340 грн та стягнув на користь держави судовий збірв розмірі 420 грн 40 коп.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top