Горячее 05 марта 2020

На Миколаївщині продовжили ремонт на трасі Н-14 — вартість будівництва більше 1 млрд грн[ФОТО]

Постановою Кабміну №36 від 29 січня 2020 року на капітальний ремонт траси Н-14 «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» у цьому році передбачено 1 776 658 000 грн. Роботи вже розпочали. Про це повідомляє Служба автодоріг Миколаївської області. 

Як зазначається, покращення погодних умов дає можливість вже розпочати ремонтні роботи на деяких ділянках дороги. 2 березня група інспекторів САД у Миколаївській області провела перевірку процесу виконання ремонтних робіт на ділянці км 198 – км 235. Вартість будівництва становить 1 млрд 162 млн 550 тыс. грн.

«Нині на цій ділянці виконується: забезпечення тимчасового проїзду транспорту обабіч місця проведення дорожніх робіт, стабілізація вологи ґрунтового покриву, фрезерування та розборка основи дорожнього покриття, облаштування ґрунто-змішувальних вузлів та заготівля матеріалу», — повідомили у САД.

Також звертаються до водіїв, щоб вони звертали увагу на дорожні знаки та дотримувались швидкісного режиму особливо у місцях проведення дорожніх робіт.

Згідно з інформаціє у системі «Прозорро», мова йде про ремонт 37 314 метрів на ділянці 198+300 – км 235+614. Строк виконання робіт — 1 липня 2022 р.

Тендер виграло ТОВ «Ростдорстрой» на 1 045 000 000 грн.

«Никвестям» виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Владислав Невеселий розповів, що в рамках ремонту траси «Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв», ділянка в районі Капустине є найбільшою і дорогою.

«У березні у нас почався ремонт на багатьох ділянках. У нас працюють різні підрядні організації і всі ведуть підготовчі роботи. На даному етапі йдеться про ділянку, що знаходиться в районі Капустине, щоб було зрозуміло. На цій ділянці тривають роботи повним ходом. Ця ділянка найбільша «, — сказав Владислав Невеселий.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top