Новости 03 марта 2020

Єланчан запрошують на обговорення щодо коронавірусу та децентралізації

Жителів Єланецького району запрошують на громадське обговорення важливих питань для громади. Про це повідомляється на сайті РДА.

Обговорюватимуть питання про протидію поширенню коронавірусної інфекції та проекту змін до Конституції України в частині децентралізації.

«Громадське обговорення відбудеться 4 березня 2020 року у великій залі адмінбудинку районної ради. Початок о 10:30», — повідомили в РДА.

Також повідомляється, що 3 березня голова райдержадміністрації Наталія Гайчева провела міжвідомчу робочу нараду з питань запобігання занесенню та поширенню коронавірусу 2019 nCoV в Єланецькому районі. Інформація надана загальними фразами.

«Учасники наради намітили першочергові кроки підготовки до виявлення можливого  випадку захворювання та обговорили можливості центральної районної лікарні при реєстрації  звернень хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. За підсумками обговорення вирішили взяти на особливий контроль ситуацію у частині можливості поширення нового коронавірусу, намітили план дій по злагодженій роботі усіх органів влади з організації відповідних заходів профілактики та вирішили провести  широке інформування громадськості про ситуацію щодо поширення коронавірусу шляхом надання відповідних рекомендацій про ознаки вірусу, заходи з його попередження та лікування», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top