Новости 02 марта 2020

Жителю Єланеччини, який побив товариша сковородою, присудили 850 грн штрафу

Житель Єланеччини «заробив» штраф 850 грн за те, що вдарив тричі по голові сковородою свого товариша по чарці. Про це йдеться у вироку Єланецького райсуду.

Зазначається, що обвинувачений є уродженцем с. Ольгополь Єланецького району, безробітний.

Як стало відомо, 27 листопада 2019 року близько 13:00 години чоловік перебував в гостях у житловому будинку, де разом з постраждалим вживали алкогольні напої. Через деякий час між чоловіками виникла сварка на ґрунті раптово виниклих непорозумінь. Під час сварки у гість взяв зі столу сковороду і, утримуючи її у правій руці, наніс своєму опоненту три удари в область голови, після чого останній впав на підлогу.

В результаті протиправних дій чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді рани в тім’яній ділянці, саден в ділянці лоба, в надбрівній ділянці, які відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 125 КК України як умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

Під час досудового розслідування 18 грудня між потерпілим та обвинуваченим укладено угоду про примирення. Згідно з угодою, вони дійшли згоди щодо всіх істотних обставин та правової кваліфікації дій чоловіка за ч.2 ст.125 КК України. Він під час досудового розслідування повністю визнав себе винним у вчиненні злочину. Сторони угоди домовились щодо призначення йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

На суді чоловік визнав себе винним, розкаявся та просив затвердити угоду. Потерпілий також просив затвердити угоду.

Суд визнав чоловіка винним, обставиною, що обтяжує покарання є стан алкогольного сп’яніння. Угоду про примирення затвердили і призначити покарання у вигляді штрафу у розмірі 850 грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top