Горячее 25 февраля 2020

У селищній раді заявили, що сільради району підтримали об’єднання в Єланецьку ОТГ

На Єланеччині з 17 по 20 лютого Єланецький селищний голова Любов Баденко провела громадські обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Як зазначається, жителі селищної ради підтримали проект рішення. Про це повідомляється на сайті селищної ради.

Згідно з проектом, передбачено об’єднання територіальної громади сіл Братолюбівка і Велідарівка, селища Єланець з територіальними громадами: села Велика Солона; сіл Великосербулівка, Нововолодимирівка і Григорівка; сіл Малоукраїнка, Дружелюбівка; сіл Нововасилівка, Іванівка, Федоро-Михайлівка; села Ольгополь; сіл Ясногородка, Крутоярка, Гражданка, Новоявленка, Михайлівка, Півні, Бугорок у Єланецьку селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Єланець.

Нагадаємо, у Миколаївській ОДА наполягали, що термін подачі документів для добровільного об’єднання завершився 24 грудня 2019 року. Зокрема на цьому акцентували Ольгопільській сільраді, яка не хоче приєднуватися до Возсіятської ОТГ. 

Крім того, представники Малодворянської сільради заявили, що підписи щодо приєднання до Возсіятської ОТГ були підроблені за допомогою депутата Тетяни Демченко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top