Новости 27 мая 2016

Відбулася районна Спартакіада серед команд держслужбовців та трудових колективів

25 травня 2016 року в смт Єланець відбулась традиційна районна Спартакіада серед команд державних службовців та трудових колективів.

У Спартакіаді з 5 видів спорту (шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та міні-футбол) змагалися колективи Єланецької райдержадміністрації, Єданецького професійного аграрного ліцею, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, центральної районної лікарні, Єланецької селищної ради.

Більше п’яти годин тривала запекла боротьба між командами і ось визначились переможці: І місце у волейболі посіла команда відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, ІІ – команда Єланецької райдержадміністрації, ІІІ – команда професійного аграрного ліцею. У грі в настільний теніс серед чоловіків переміг Н. Макарь, а серед жінок – А. Пахунова.

У змаганнях з шахів серед чоловіків переміг В. Кравченко, а серед жінок – Е. Айрапетян. Серед жінок у грі в шашки найсильнішою виявилася С. Петренюк, а серед чоловіків – досвідчений гравець – В. Бровко. Найтривалішою за часом, але від цього не менш цікавою та напруженою виявилася гра у міні-футбол, в якій перше почесне місце зайняла команда Єланецького професійного аграрного ліцею, ІІ – команда Єланецької райдержадміністрації, а ІІІ – команда Єланецької селищної ради.

За результатами усіх турів змагання місця команд розподілилися так: І загальнокомандне місце виборола команда Єланецької райдержадміністрації, ІІ – команда центральної районної лікарні, ІІІ – команда відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації.

Призери нагороджені Почесними грамотами, а переможці ще й Перехідним Кубком районної Спартакіади.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top