Новости 19 февраля 2020

Голова Єланецької РДА не вважає доцільним розділяти район на «міні-князівства» [ВІДЕО]

Голова Єланецької РДА Наталія Гайчева вважає, якщо район об’єднається в одну громаду, може досягнути більших успіхів, ніж якщо буде розділений на шматки. Про це вона заявила під час зборів щодо Возсіятської ОТГ минулої середи, повідомляють «Єланецькі новини».

Нагадаємо, що Миколаївська ОДА відхилила пропозиції щодо створення Возсіятської ОТГ. Через це жителі Водяно-Лориного, Малодворянки та Возсіятського провели перші збори минулого тижня.

Голова Єланецької РДА Наталія Гайчева на них зазначила, що хоч і була у Возсіятському проїздом, але з жителями зустрічається вперше. Між тим, учасники попросили представитися її, оскільки не всі знали, хто виступає.

«Я людина незалежна. Я перший раз приїхала в Єланецький район 18 грудня 2019 року. Безпартійна і до моменту призначення взагалі в політичній діяльності не була жодного разу задіяна. Не працювала в державних органах», — сказала вона.

Гайчева визнала, що до моменту призначення жодного разу не була в Єланецькому районі. Села району вона назвала рівними для себе.

З приводу об’єднання голова РДА акцентувала, що сформувала власну думку, яка, можливо, комусь не сподобається.

«Моя позиція – не є краще кількість, а краще все-таки якість. Можна розірвати район на 5 кусків, 3, 10. Я взагалі не думаю, що з цього вийде щось хороше. Це моя особиста думка. Тому що Єланецький район, на жаль, не найбагатший на території Миколаївської області. Я свою думку змінила, якщо в кожному селі б було значне підприємство, яке б давало великі доходи у вигляді податків. Або, вибачте, нафтова якась вишка», — додала Гайчева.

Між тим, учасники зборів перебивали Гайчеву, хоч вона спокійно просила дати їй висловитися.

«Я бачу бідність сіл, Возсіятського. Я не в захваті від самого Єланця. Я також роблю об’їзди іншими селами і бачу, як вони … Повірте, це мені також болить», — сказала голова РДА.

Щодо перспективного плану вона зазначила, що хоче, що ОТГ процвітала. Тому потрібно прорахувати, чи зможе громада стати самостійною і заможною.

«На жаль при цих прорахунках громада не в змозі буде себе утримувати. Тому що немає тут у вас значних підприємств… Знаєте, створити якесь міні-князівство, яке взагалі не зможе себе утримувати, я не думаю, що ви потім у майбутньому будете добре проживати. Так, можливо, ви думаєте, що створиться ОТГ із центром в Єланці, і ви не будете нічого отримувати. На жаль, я з цим не згодна», — сказала голова РДА.

Вона також звернула увагу, що не всі жителі сіл можуть підтримувати об’єднання, а хтось може просто промовчати. А також стверджувала, що райрада й РДА розподіляє кошти всім селам, а не обраним.

«Повірте мені, абсолютно сі села були задіяні при розподілі (районного бюджету – ред.)… Якщо об’єднуватися разом, то можна досягти кращих успіхів, ніж розірвати район на різні шматочки. Моя пропозиція має право на існування», — зазначила Гайчева.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top