Новости 14 февраля 2020

На Єланеччині встановили карантин через скажену лисицю

На Єланеччині у лисиці виявили сказ. За попередньою інформацією, з нею ніхто з людей не мав контактів. Про це повідомляється на сайті Єланецької РДА.

12 лютого провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, під час якого  розглянуто питання  про оголошення неблагополучним пунктом щодо сказу тварин та запровадження карантинних обмеження на територію смт Єланець.

Начальник Єланецького міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області Андрій Соколов зазначив, що 10 лютого в смт Єланець в районі “Бантишево”  була помічена лисиця, яка бігала по вулицям Чкалова і Фонтанна по подвір’ях громадян, поводилася агресивно, мала контакт з домашньою птицею. Жителі викликали ветеринарних спеціалістів Єланецької районної державної лікарні ветеринарної медицини, поліцію та мисливців ПОГ «Єланецьке МРГ». Дану лисицю було відстрілено.  Контакту лисиці з людьми не зафіксовано.

«Біоматеріал відібраний від лисиці доставлено 11.02.2020 року до Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби для дослідження на сказ та отримано позитивний результат. Попередній випадок сказу тварин в смт Єланець було зареєстровано 18.07.2018року», — йдеться в повідомленні.

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Єланецькій РДА вирішила оголосити неблагополучним пунктом щодо сказу тварин та запровадити карантинні обмеження на територію смт Єланець з 12 лютого; оголосити населені пункти Єланецького району: с. Братолюбівка, с. Велідарівка, с. Крутоярка, с. Михайлівка, с. Ясногородка, с. Калинівка, с. Кам’янка, с. Веселий Подол, с. Малоукраїнка, с. Дружелюбівка як такі, що знаходяться в межах загрозливої зони неблагополучного пункту щодо сказу тварин з цієї ж дати.

Нагадаємо, що минулого року від покусів тварин постраждали 18 жителів району.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top