Горячее 21 мая 2016

Порошенко підписав указ про збільшення території природного заповідника «Єланецький степ»

Як йдеться в указі глави держави №214 від 17 травня, з метою збереження еталонних природних комплексів степової зони Правобережної України, що мають важливе наукове, природоохоронне та естетичне значення, відповідно до статей 53, 54 закону України «Про природно-заповідний фонд України» Порошенко постановив змінити межі території заповідника «Єланецький степ».

В указі сказано, що до території цього заповідника погоджено в установленому порядку включити 1334,95 гектара земель державної власності (запас), які знаходяться на території Новоодеського району (1297,48 гектара) та Вознесенського району (37,47 гектара) Миколаївської області, що в установленому порядку надаються природному заповіднику у постійне користування.

Також глава держави доручив Кабінету міністрів забезпечити внесення змін до положення про природний заповідник «Єланецький степ» у зв’язку зі зміною меж його території.

Уряд має вирішити протягом 2017 — 2018 років питання щодо надання природному заповіднику «Єланецький степ» у постійне користування 1334,95 гектара земель державної власності (запас) та проведення державної реєстрації речових прав на відповідні земельні ділянки.

Окрім того, Порошенко постановив, щоб Кабмін вніс протягом 2017-2018 років у встановленому порядку змін до проекту організації території та охорони природних комплексів природного заповідника «Єланецький степ» у зв’язку зі зміною меж його території.

В указі також відначено необхідність, щоб передбачати під час підготовки проектів законів України про Державний бюджет на 2017 та наступні роки кошти, необхідні для функціонування природного заповідника «Єланецький степ» з урахуванням зміни меж його території.

1 Комментарий

  1. Предсказания от милославского

    21.05.2016 at 11:34

    Презік скоро улетіт в Растов!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top