Горячее 20 января 2020

У Єланці та Братолюбівці встановили вартість харчування у дитсадках

Єланецька селищна рада встановила з 1 січня цього року вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 27 грн. Це вартість на одну дитину на день. Відповідне рішення було ухвалено ще 18 грудня 2019 року, але на сайті селищної ради його опублікували пізніше.

Батьківська плата встановлюється у розмірі 60% від вартості харчування на день у Єланці та 50% — у Братолюбівці.

Від плати звільняють низку пільговиків.

«1) Батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах. 2) Сім’ї, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». 3) Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях. 4) Діти учасників АТО. 5) Діти, потерпілі від наслідків аварії на ЧАЕС. 6) діти-інваліди», — йдеться в рішенні.

Зменшують оплату на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей. На рівні з рідними дітьми враховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також діти, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування тощо.

За харчування сплачують лише за дні, в які дитина відвідувала дитсадок.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top