Новости 17 января 2020

Мені запропонували, — нова голова Єланецької РДА розповіла, чому вирішила піти на посаду

Новій голові Єланецької РДА Наталії Гайчевій запропонували піти на посаду. Хто саме, вона вирішила залишити у таємниці, додавши, що за неї не клопотали. Про це вона розповіла в коментарі інтернет-виданню «Мой город».

Нагадаємо, уряд узгодив кандидатуру Гайчевой 6 листопада 2019 року. Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення 16 грудня. Представили Гайчеву у Єланецькій РДА 20 грудня.

Нову очільницю району обрали через систему «LIFT» На питання, чому Гайчева обрала саме Єланецькій район, щоб піти на посаду, вона відповіла, що їй запропонували.

«Мені запропонували. Людина нова в новий район. Не з ким не пов’язана. В принципі це дуже добре. Я погодилася», — зазначила вона.

Хто саме запропонував, вона не сказала. Проте зауважила, що обирала.

«В адмністрації (запропонували — ред.). Я пройшла всі етапи тестування, мою кандидатуру погодили. А потім я вже обирала, куди я захочу. Я зупинилася на Єланці», — розповіла очільниця РДА.

На уточнення, що пропонували посаду ще в якійсь адміністрації, очільниця району також вирішила це не коментувати. Але знов акцентувала, що зв’язків у районі вона не має.

«А можна, щоб це залишилося в таємниці?… Я потрапила на цю посаду по закону, по тестуванню, ніхто за мене не клопотав. Для мене це також була новина. Але я рада, що я в цьому районі працюю, ні з ким абсолютно не пов’язана», — додала Гайчева.

Раніше нова глава Єланецької РДА Наталія Гайчева назвала головними проблемами району відсутність водопостачання і погані дороги. 

комментируемое

To Top