Горячее 23 декабря 2019

Новій очільниці Єланецької РДА в першочергові завдання поставили пожежну безпеку в навчальних закладах та лікарнях

Заступник голови Миколаївської ОДА Тетяна Стахевич окреслила першочергові завдання, які стоять перед новою очільницею Єланецької райдержадміністрації Наталією Гайчевою. Зокрема, це – забезпечення відповідного рівня пожежної безпеки в школах, дитячих садках та лікарнях району. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Про це йшла мова в ході робочої наради, яку за ініціативи Тетяни Стахевич провели у пְ’ятницю, 20 грудня, одразу після представлення голови РДА. У нараді взяли участь голова Єланецької районної ради Василь Богданцев, перший заступник голови Єланецької РДА Ольга Гуліна та керівник місцевого підрозділу ДСНС Віталій Волинець.

Учасники наради обговорили шляхи вдосконалення засобів оповіщення на території населених пунктів Єланецького району.

«Нещодавні трагічні події в Одесі показали, наскільки важливими є сьогодні додержання норм пожежної безпеки. Життя і здоров’я людей – перше чим повинен опікуватись керівник району. Саме тому необхідно приділити пожежній безпеці максимальну увагу», — зазначила Тетяна Стахевич.

Заступник голови ОДА також наголосила на важливості дотримання норм пожежної безпеки при розробці проєктів реконструкції та будівництва, які плануються до реалізації на території Єланецького району.

Зазначається, що за дорученням голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка по всій території Миколаївської області відбуваються перевірки відповідності соціально важливих об’єктів нормам пожежної безпеки. В Єланецькому районі також тривають такі перевірки, за наявними результатами виявлено ряд порушень, які необхідно усунути.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top