Горячее 20 декабря 2019

У Єланці представили нову голову РДА [ФОТО]

Сьогодні, 20 грудня, відбулося представлення нової голови Єланецької районної державної адміністрації. Заступник голови ОДА Тетяна Стахевич  представила активу району новопризначену Наталію Гайчеву. Про це повідомляє Єланецька РДА.

Нагадаємо, президент призначив Гайчеву 16 грудня. Уряд затвердив її кандидатуру 6 листопада.

Гайчеву обрали через нову систему «LIFT», запроваджену президентом України Володимиром Зеленським.

«В свою чергу, Наталія Гайчева зазначила, що має велике бажання працювати, буде враховувати думку кожного та готова до співпраці. Основним завданням вбачає виконання завдань, які передбачені законодавством України. Потім відбулося спілкування присутніх з новопризначеним головою та заступником голови облдержадміністрації з актуальних питань, а саме ремонту доріг, водозабезпечення та децентралізації», — повідомили в РДА.

Згідно з декларацією, у власності Гайчевої — квартира площею 35,9 кв.м. у Київській області,. 50 на 50% вона володіє ділянкою у Кривоозерському районі з Оленою Бойко. Площа її у декларації показана як 6,23 кв.м. В користуванні її сім’ї — житловий будинок площею 75,9 кв.м. у Кривому Озері та земельна ділянка у 1500 кв.м.

У декларації Гайчевої — незавершене будівництво у Київській області — житловий будинок площею 83,84 кв.м. У власниках — Світлана Бойко.

Кандидат на посаду голови Єланецької РДА задекларувала 89 969 грн зарплатні від страхової компанії «Провідна» та 14 907 грн доходу, отриманого від надання майна в оренду.

Серед грошових активів разом з чоловіком Гайчева зберігає 10 000 евро та 5 000 доларів готівкою.

комментируемое

To Top