Новости 17 декабря 2019

Підприємства групи компаній «ПАЕК» стали кращими серед роботодавців Миколаївщини, в тому числі й єланецьке

У понеділок, 16 грудня, відбувся обласний Форум роботодавців «Грані співпраці в контексті новітніх змін», під час якого відзначили кращих. Два підприємства, які входять у склад групи компаній «ПАЕК», стали кращими роботадавцями Миколаївської області. Про це повідомляє «АгроЮг».

ТОВ «Баловнянська виробнича база» та ТОВ СГВП «Єланецьке» отримали відзнаки в номінації «Кращий діловий партнер по забезпеченню зайнятості населення».

Варто нагадати, що у 2017 році термінал «БВБ» став лідером з використання сучасних виробничих технологій серед головних роботодавців Миколаївщини.

Захід ініціювала Миколаївська обласна служба зайнятості з метою налагодження партнерських відносин між бізнесом і стейкхолдерами у формуванні конкурентоспроможного ринку праці та розвитку соціально відповідального підприємництва.

«Кращими роботодавцями визнано підприємства Миколаївської області, які розвиваються, залучають інвестиції в регіон, створюють нові робочі місця, забезпечують якісною продукцією не лише вітчизняний, а й закордонний ринок товарів та послуг, сприяють постійній і тимчасовій зайнятості мешканців Миколаївщини», – зазначили у обласній службі зайнятості.

Також були визначені кращі роботодавці серед представників найбільш крупних підприємств області:ТОВ «Миколаївський глиноземний завод», ФГ «Органік Сістемс»,«Южно-Українська АЕС», ДП «Зоря»-«Машпроект», КП «Миколаївпастранс», державне підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія, суднобудівний завод «Океан», ТОВ «Евері», ФГ «Вікторія» та інші.

Нагадаємо, що власником групи компаній «ПАЕК» є Юрій Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top