Новости 16 декабря 2019

У Миколаївській ОДА відзвітували про ліквідацію боргів у Єланецькому лісгоспі

На Миколаївщині протягом серпня–листопада ліквідовано заборгованість по заробітній платі на загальну суму 4,4 млн грн. Серед підприємств і Єланецький лісгосп. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Продовжено роботу щодо примусового стягнення боргів на користь працівників, яка здійснюється у відділах державної виконавчої служби Миколаївської області. За станом на 1 грудня 2019 року на виконанні у відділах державної виконавчої служби перебувало 2611 документів щодо стягнення боргів з виплати заробітної плати з підприємств області на користь громадян за рішеннями судів на загальну суму 70 млн грн, в тому числі завершено 679 виконавчих проваджень у зв’язку з фактичним повним виконанням рішення протягом серпня – грудня на суму 15,3 млн грн.

Протягом серпня-листопада 2019 року ліквідовано заборгованість на 7 підприємствах на загальну суму 4,4 млн грн, скорочено заборгованість на 22 підприємствах на загальну суму 6,7 млн грн.

В тому числі ліквідовано заборгованості на: Державному підприємстві «Таврійське» – 534 тис.грн; КП «Дирекція оздоровчих закладів «Причорномор’є» — 100,6 тис.грн; КП «Тепло» – 10,3 тис.грн; ДП «Хлібна база» – 258,4 тис.грн. ДП «Єланецьке лісове господарство» — 18,0 тис.грн. ДП «Миколаївський бронетанковий завод» – 3 млн грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top