Горячее 11 декабря 2019

У Єланці уклали угоду на капремонт дитсадку «Ромашка» на 600 тис. грн

Єланецька селищна рада уклала угоду на 632 215 грн на капремонт дитсадку «Ромашка». Договір був підписаний без тендеру. Початок виконання робіт прописаний раніше, ніж було підписано угоду. Про це йдеться в системі «Прозорро».

Нагадаємо, що наприкінці жовтня ми повідомляли про те, що дитсадок «Ромашка» не працює на той момент кілька місяців через ремонт. При тому було лише рішення виконкому Єланецької селищної ради від 5 липня, яким призупинено роботу ДНЗ №1 „Ромашка“ з 15 липня по 15 серпня 2019.

Зазначимо, що Єланецька селищна рада не надала досі відповіді на журналістський запит щодо того, скільки коштує ремонт, та скільки він триватиме, хто його проводить. Запит надіслано повторно.

На сайті селищної ради наразі є рішення від 1 листопада, вже після першої публікації щодо закриття дитсадка, яким виконком продовжив «тимчасове закриття ДНЗ №1 «Ромашка» для продовження капремонту. Дати закінчення не вказано.

На сайті «Прозорро» є інформація, про капремонт дитсадка. Очікувана вартість була 707 256. Договір уклали прямий — тобто без проведення тендеру, оскільки сума допорогова, — з ТОВ «ППБ Азовбудмонтаж». При цьому сума угоди менша за очікувану — 632 215 грн.

Згідно з протоколом засідання тендерного комітету Єланецької селищної ради, підрядника обрали «в ході моніторингу ринку послуг».

«Заплановані кошти на капітальний ремонт ДНЗ №1 по вул. Соборна, 126 в смт Єланець в суму 707 256 грн», — йдеться в протоколі.

В угоді прописана сума все ж таки менша за очікувану вартість — 632 215 тис. грн. Договір був підписаний 15 жовтня. Примітно, що строки виконання робіт прописані з 7 жовтня по 20 грудня 2019 року.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top