Новости 11 декабря 2019

На Єланеччині суд не притягнув до відповідальності чоловіка за домашнє насильство: дружина вже не мала до нього претензій

Єланецький райсуд закрив провадження у справі про домашнє насильство. Потерпіла просила не притягувати чоловіка до відповідальності, а його провину не довели у суді. Про це йдеться у постанові суду.

У суді розглянули матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Єланецького відділення поліції про притягнення до відповідальності чоловіка. За матеріалами справи, 28 жовтня він вчинив домашнє насильство психологічного характеру: під час сварки ображав свою дружину нецензурними словами, виганяв з будинку, на зауваження припинити не реагував, за що передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

В судовому засіданні він винним себе у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП, не визнав. До суду потерпілу  викликали судовою повісткою, але в судове засідання на розгляд справи вона не з’явилася, до суду направила телефонограму, в якій зазначила, що претензій до чоловіка вона немає, просила суд не притягували його до адміністративної відповідальності.

Тому суд зазначив, що факт вчинення домашнього насильства психологічного характеру в діях чоловіка не знайшов підтвердження. Тому справу закрили за відсутності складу адмінправопорушення.

Нагадаємо, що жителя Єланеччини за систематичне домашнє насильство над співмешканкою та її п’ятьма дітьми віддадуть під суд. 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top