Новости 07 декабря 2019

«Місцеве самоврядування – основа народовладдя», — Юрій Кормишкін

Місцеве самоврядування – це не будівля міської чи сільської ради, а основа народовладдя. І люди, зайняті в цій сфері, є рушійною силою в своїх громадах. Про це заявив голова політичної партії «Наш Край» на Миколаївщині Юрій Кормишкін на своїй сторінці у соцмережі, вітаючи всіх причетних з Днем самоврядування.

“Будьте відповідальними за майбутнє свого краю. Сьогоднішній день – свято кожного, хто своїм життям та працею робить світ навколо кращим. Свято тих, хто дбає про свою громаду, хто приймає рішення стосовно її майбутнього, хто працює сьогодні для того, щоб залишити в спадок дітям щось більше, аніж є сьогодні у нас. Місцеве самоврядування – це не міська чи сільська ради, не будівля. Місцеве самоврядування – основа народовладдя», — написав депутат облради.

У привітаннях Юрій Кормишкін нагадав, що саме самоврядування є рушійною силою в своїх громадах, і саме від людей, хто працює в цій сфері, залежить, який спадок отримають нащадки.

«І від вас залежить яким він буде: занедбаними селами та закритими школами чи спроможними громадами та якісною інфраструктурою. Вибір за вами. Головне – не бійтесь брати на себе відповідальність. Станьте творцями життя свого рідного краю заради своєї родини, своїх дітей, друзів, рідної землі та держави. З Днем місцевого самоврядування – з днем тих, хто творить історію на місцях», — написав Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top