Украина 03 декабря 2019

Зеленський анонсував зниження тарифів на тепло на 50%

Президент України Володимир Зеленський анонсував зниження тарифів на теплопостачання для населення вдвічі з наступної зими. Про це повідомляє «Громадське».

«Також знайшли цікаве рішення, яке дозволить наступної зими зменшити тарифи на тепло майже на половину. Це буде дійсно окрема програма. Ми готуємо цю інформацію. Готуємо етапи, що буде зроблено, які кошти будуть виділені. Це точно буде не за ваші кошти», — повідомив Зеленський у відеозверненні.

Президент також додав, що минулого тижня він провів зустріч з урядом, під час якої обговорювали питання зниження тарифів на опалення для українців вже цієї зими. Робота над цим ще триває.

Традиційно підбиваю підсумки минулого тижня та ділюся планами на майбутній. А ще маю важливе звернення напередодні зустрічі у Нормандському форматі.

Posted by Володимир Зеленський on 2019 m. gruodžio 2 d., pirmadienis

16 листопада уряд скасував штучно встановлене попереднім складом Кабінету міністрів обмеження на максимальний розмір тарифу на опалення. Зокрема, в уряді повідомили, що це рішення суперечить домовленостям України з МВФ.

Нагадаємо, що напередодні парламентських виборів уряд Володимира Гройсмана штучно обмежив розмір тарифів на тепло до 1400 гривень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top