Горячее 25 ноября 2019

У Єланці проведуть громадські слухання щодо комерційної забудови

У Єланецькій селищні ради заявили про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,17 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Мова йде про вул.Соборну, 145 та вул. Криничну, 42А. Про це йдеться на сайті селищної ради.

Замовником виступає виконавчий комітет, інвестором — Катерина Теплова. Розробник проекту: ФОП Атанасов.

Зазначається, що з проектом детального плану території можна ознайомитись у селищній раді та на офіційному сайті, щоправда, не уточнується, в якому розділі. Зауваження приймають до 23 грудня.

«Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території  приймаються в Єланецькій селищній раді смт.Єланець, вул..Паркова, 20 щоденно з 8-00 до 17-00, крім суботи і неділі, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місце проживання, особистим підписом заявника і має містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства України», — йдеться в повідомленні.

Громадські слухання з цього приводу відбудуться у понеділок, 23 грудня, об 10:00 в Єланецькій селищній раді за адресою: смт.Єланець, вул..Паркова, 20.

Нагадаємо, що Атанасов — колишній головний архітектор Миколаївської ОДА, який «погорів» на хабарі. З ним селищна рада вже укладала угоду для розробки детального плану для будівництва сонячної електростанції.

Згідно з рішенням, опублікованим на сайті, селищна рад 10 вересня надала дозвіл на розробку детального плану території орієнтовною площею 0,17 га. Зазначається, що на розробку залучатимуться кошти Катерини Теплової.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top