Новости 05 ноября 2019

Єланчани виграли два Гран-прі на вокальному конкурсі «Діапазон»

2 листопада у м. Миколаєві відбувся обласний конкурс вокальних колективів і солістів-вокалістів «Діапазон». В ньому взяли участь і єланчани, які вибороли нагороди. Про це повідомляє Єланецька РДА у «Фейсбуці».

Цього року в пісенному змаганні взяли участь 33 колективи (вокальні ансамблі, малі форми ансамблю — дует, тріо, квартет, — фольклорні колективи) та 28 солістів-вокалістів із 32 закладів культури та мистецтв області.

Єланецький район на конкурсі представляли народний естрадний гурт «Шлягер», народний фольклорний колектив «Джерело» та солістка Дар’я Слободніченко.

«Кожен конкурсант виконав два різнохарактерні твори, один із них обов’язково був патріотичної тематики. Співали українські народні та сучасні популярні пісні українською та англійською мовами. Вокальні колективи неодмінно виконували один твір а сapрella, аби продемонструвати весь діапазон своїх голосів», — йдеться в повідомленні.

Виступи учасників оцінювали провідні фахівці вокально-хорового жанру Миколаївщини. Обирали переможців у чотирьох номінаціях: «Вокальні ансамблі», «Малі форми вокальних ансамблів», «Фольклорні колективи» і «Солісти-вокалісти». Усі колективи були нагороджені відповідними дипломами та кубками.

Переможцем в номінації «Вокальні ансамблі» став народний естрадний гурт «Шлягер» Єланецького РБК (керівник заслужений працівник культури України Олександр Слободніченко) та отримав Гран-прі конкурсу.

I місце в номінації «Фольклорні колективи» посів народний фольклорний колектив «Джерело» Гражданського СБК Єланецького району (керівник Віра Слободніченко). Гран-прі в номінації «Солісти-вокалісти» отримала Дар’я Слободніченко (Єланецький РБК).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top